O autorze…

Witam Ciebie!

DSC_1482Nazywam się Julian Strzałkowski i jestem pasjonatem rozwoju osobistego, psychologii i duchowości. Głęboko wierzę w to, że człowiek może zmienić swoje życie na lepsze za pośrednictwem odpowiednich technik, narzędzi oraz sposobu pojmowania otaczającej rzeczywistości.

W samorozwój jestem zaangażowany już około osiem lat. Na początku było to czysto subiektywne zainteresowanie. Poznawałem i stosowałem liczne metody, aby pomóc samemu sobie i rozwinąć swój potencjał. Kiedy jednak doświadczyłem realnego działania  stosowanych technik, zapragnąłem przekazać to dalej. Moją misją stało się bowiem wspieranie innych ludzi w ich drodze do samoświadomości.

Moje zainteresowania zaowocowały tytułem magistra z Doradztwa filozoficznego i coachingu. Studiowałem również Filologię polską (tytuł magistra), dzięki której wyszkoliłem w sobie umiejętności krytycznego analizowania i interpretowania tekstów. 

Celem mojego bloga jest przedstawianie ciekawych narzędzi rozwojowych oferowanych przez psychologię, filozofię i duchowość, a także krytyczna analiza tych dziedzin, w czym pomagają mi kompetencję filozoficzne i filologiczne. 

W trosce o rzetelność, każda notka na moim blogu jest opatrzona bibliografią. Na stronie możesz również znaleźć wpisy, które udostępniałem na starym blogu (pastuh.blog.pl), są one jednak wzbogacone o nowe przemyślenia oraz przypisy.

Mam szczerą nadzieję, że skorzystasz z tego, co przekazuję w swoich notkach i dzięki temu wzbogacisz swoje życie!

——————

——————

KWALIFIKACJE I DOŚWIADCZENIE:

1. Wykształcenie:

- Tytuł magistra: Doradztwo filozoficzne i coaching (spec. doradztwo indywidualne i life coaching) – Uniwersytet Śląski w Katowicach 2017 r.

- Tytuł magistra: filologia polska (spec. nauczyciel) – Uniwersytet Śląskie w Katowicach 2017 r. 

2. Coach (sesje przeprowadzone w ramach praktyk na studiach):

- Przeprowadzenie 75 godzin prywatnych sesji coachingowych

- Przeprowadzenie 25 godzin sesji coachingowych w firmie 3S SA ul. Ligocka 103, budynek 8, 40-568 Katowice.

3. Działania w organizacjach promujących rozwój osobisty: 

- Założyciel i Przewodniczący (2016/2017) Studenckiego Koła Naukowego Doradztwa Filozoficznego i Coachingu.

- Współorganizator Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Doradztwa Filozoficznego i Coachingu „Sukces i motywacja to nie wszystko” (21-22 kwietnia 2017).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *