O mnie…

Witam Ciebie!

DSC_1482Nazywam się Julian Strzałkowski i jestem magistrantem Doradztwa filozoficznego i coachingu na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz polonistą. Od około siedmiu lat pasjonuję się rozwojem osobistym. Na początku było to czysto subiektywne zainteresowanie. Poznawałem i stosowałem liczne metody, aby pomóc samemu sobie i rozwinąć swój potencjał. Kiedy jednak doświadczyłem realnego działania  stosowanych technik, zapragnąłem przekazać to dalej. Moją misją stało się bowiem wspieranie innych ludzi w ich drodze do samoświadomości.

Z początku tematy dotyczące rozwoju osobistego zacząłem wprowadzać na mojego ówczesnego bloga (Pastuh blog). Nie był on jednak wystarczająco przejrzysty i zawierał wciąż mieszankę różnych przemyśleń, niekoniecznie związanych z rozwojem osobistym. Postanowiłem więc otworzyć imienną stroną, którą właśnie czytasz. Celem mojego pisania jest przedstawianie ciekawych narzędzi rozwojowych oferowanych przez psychologię, filozofię i duchowość. 

W trosce o rzetelność, każda notka na moim teraźniejszym blogu jest opatrzona bibliografią. Na stronie możesz również znaleźć wpisy, które udostępniałem na starym blogu, są one jednak wzbogacone o nowe przemyślenia oraz przypisy.

Mam szczerą nadzieję, że skorzystasz z tego, co przekazuję w swoich notkach i dzięki temu wzbogacisz swoje życie!

——————

——————

KWALIFIKACJE I DOŚWIADCZENIE:

1. Wykształcenie:

- Tytuł magistra: filologia polska (spec. nauczyciel) – Uniwersytet Śląskie w Katowicach 2017 r. 

- Magistrant doradztwa filozoficznego i coachingu (spec. doradztwo indywidualne i life coaching) – Uniwersytet Śląski w Katowicach (obrona dyplomu we wrześniu tego roku) 

2. Coach:

- Przeprowadzenie 75 godzin prywatnych sesji coachingowych

- Przeprowadzenie 25 godzin sesji coachingowych w firmie 3S SA ul. Ligocka 103, budynek 8, 40-568 Katowice.

3. Szkoleniowiec/trener:

- Przeprowadzenie warsztatów psychoprofilaktycznych w ramach organizowanej przez MCP Włóczykij Zielonej Szkoły dla uczniów w wieku gimnazjalnym (9-11 maja 2017)

4. Organizacja: 

- Założyciel i Przewodniczący (2016/2017) Studenckiego Koła Naukowego Doradztwa Filozoficznego i Coachingu.

- Współorganizator Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Doradztwa Filozoficznego i Coachingu „Sukces i motywacja to nie wszystko” (21-22 kwietnia 2017).

5. Uczestnictwo w szkoleniach:

- Personal branding. „Jakiś” wizerunek każdy ma. (17 listopad 2016) – organizowany przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *